Firmast

Firma Alektant OU on Mon Platin ametlik esindaja Eestis. Mon Platin Surnumere kosmeetika on valmistatud Surnumere miniraalidest, mida toodab Iisraelis firma „A- Meshi Cosmetic Certificate. 2013Industries“.

Surnumere kosmeetika „ Mon Platin DSM“ arendab ja toodab firma „ A- Meshi Cosmetic Industries“ Asutatud Iisraelis 90- ndate alguses. Kosmeetikal on suur nõudlus rohkem kui 30 riigis üle maailma. Antud firma pakub laias valikus tooteid, mis tagavad ohutu, tõhusa hoolduse näole – kehale ja juuksehooldusvahendeid, ei tekkita naha ärritust ja allergiat.

certificate-2013

Mon Platin kosmeetika unikaalsuseks – on muda, sool, Surnumere vesi, looduslikud koostised, valitud ravimtaimed, esimese sordi külmapressitud õli. Kosmeetika ei ole testitud loomade peal ning ei sisalda parabeeni (mürgine säilitusaine).

Surnumere kosmeetika „ Mon Platin DSM“ kaitseb nahka enneaegse vananemise eest, kõrvaldab väiksed kosmeetilised puudused , normaaliseerib ainevahetust naha rakkudes, kiirendab epidermiliste rakkude uuendamist ja dermarakkudevahelist ainet, taastab naha tasakaalu, kiirendab väiksemate nahavigastuse paranemist, säilitab ja suurendab ilu ning tervise teie nahas.

Firma „A.Meshi Cosmetic Industries“ tooted on keskkonnasõbralikud, mis sisaldavad ainut looduslikke komponente, mis on heaks kiidetud Iisraeli ja Eesti Tervishoiuministeeriumi poolt.

Surnumeri on Iisraeli ja Jordani vahel asuv soolajärv, mis asub 422 m allpool merepinda, olles maailma madalaim koht. Surnumere vee soolasus on maailmas suurim, 33,7 % ehk siis 8,6 korda soolasem kui merevesi.

Kuigi surnumeres puudub selle soolasuse tõttu igasugune elu, on seal väga kasulik must muda, millel on nii kosmeetiline kui ka raviv mõju. See puhastab ja stimuleerib nahka, vabastab lihas- ja emotsionaalsetest pingetest, kergendab reumavalusid ning parandab üldist vereringet. Surnumeri on oma toitainete rikkuse tõttu ilu ja tervise allikana tuntud juba tuhandeid aastaid. Miljonite aastate jooksul on sügavad kihid talletanud mineraale, sisaldades suurtes kogustes kaaliumi, naatriumi, kloriidi ja magneesiumi.